Obywatele świata

Dlaczego Papla?

Wierzymy, że poznając języki obce łatwiej jest odnaleźć się we współczesnej rzeczywistości i być pewnym siebie, świadomym obywatelem świata.

Wiemy, że języka obcego może się nauczyć praktycznie każdy. Wystarczy, że lektor potrafi rozpoznać i wykorzystać mocne strony ucznia. Dążymy więc do tego, by dobrze poznać predyspozycje i mocne strony każdego z naszych Słuchaczy, tak aby móc efektywnie prowadzić Was przez meandry i zakamarki języków obcych.  Nasi lektorzy to doświadczeni, wykwalifikowani, kreatywni, a przede wszystkim cierpliwi nauczyciele, dla których indywidualne podejście do ucznia to chleb powszedni.

Przestrzeń edukacyjna

W samym sercu naszych cudownych Jeżyc stworzyliśmy przyjazne miejsce i przestrzeń edukacyjną do nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych. Papla Kursy Językowe to miejsce kameralne i klimatyczne, inspirujące do nauki. To szkoła, która nie skupia się na tym, by przyciągnąć jak największą ilość uczniów, ale na tym, by wszystkich naszych Słuchaczy dobrze poznać i tak im doradzać, aby nauka języka była dla nich przyjemnością.

Zapraszamy! 

 

Zaufali nam już między innymi

Nie czekaj!

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020. Ilość miejsc jest ograniczona!

Zobacz cennik 2019/2020   Zapisz się już dziś