Obywatele świata

Dlaczego Papla?

Wierzymy, że poznając języki obce łatwiej jest odnaleźć się we współczesnej rzeczywistości i być pewnym siebie, świadomym obywatelem świata.

Nie skupiamy się na tym, by przyciągnąć jak największą ilość uczniów, ale na tym, by wszystkich naszych Słuchaczy dobrze poznać i tak im doradzać, aby nauka języka była dla nich przyjemnością.

Wiemy, że języka obcego może się nauczyć praktycznie każdy. Wystarczy, że lektor potrafi rozpoznać i wykorzystać mocne strony ucznia. Dążymy więc do tego, by dobrze poznać predyspozycje i mocne strony każdego z naszych Słuchaczy, tak aby móc efektywnie prowadzić Was przez meandry i zakamarki języków obcych.  Nasi lektorzy to doświadczeni, wykwalifikowani, kreatywni, a przede wszystkim cierpliwi nauczyciele, dla których indywidualne podejście do ucznia to chleb powszedni.


Papla uczy zdalnie

Mamy 15 lat doświadczenia w wykorzystaniu nowych technologii w zdalnym nauczaniu.

Zdalne zajęcia to dla nas nic nowego. Pracujemy w ten sposób od 2005 roku!

Bezpieczeństwo naszych Kursantów i Lektorów traktujemy priorytetowo. Pamiętając o szczególnej odpowiedzialności, którą mamy jako instytucja szkoleniowa, oferujemy bezpieczne kursy online, hybrydowe i w siedzibie firmy Klienta z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Kursantom uczącym się zdalnie oferujemy miłe i cierpliwe wsparcie IT 🙂

Zapraszamy!  

Zaufali nam już między innymi

W Papli jest bezpiecznie

W roku szkolnym 2020/2021 proponujemy bezpieczne kursy online, hybrydowe i w siedzibie firmy Klienta z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Kursantom uczącym się zdalnie oferujemy miłe i cierpliwe wsparcie IT 🙂

Zobacz cennik 2020/2021   Zapisz się już dziś