Miło jest uczyć się z rodziną i przyjaciółmi :)

Program partnerski / zniżka rodzinna

W Papli każdemu, kto przyprowadzi do nas kolejnego kursanta, dziękujemy obniżając mu opłatę za kurs o 10%! Oczywiście każda polecona przez Ciebie osoba również otrzymuje rabat 10%.

W tej promocji rabaty sumują się, co oznacza że polecając nas 10 osobom, które zapiszą się (i będą uczęszczać) na nasze kursy, chodzisz na wybrany przez siebie kurs ZA ZŁOTÓWKĘ!

Zasady:

1. Program partnerski skierowany jest do osób, które podpiszą umowę z Papla Kursy Językowe na uczestnictwo w kursie językowym i opłacają w terminie czesne za ów kurs.
  2. Osoba Polecająca i Polecana otrzymują po 10% rabatu od pełnej ceny początkowej kursu.
  3. Program skierowany jest również do nowych uczniów, którzy jeszcze nie są naszymi Kursantami – przyjdź z kolegą lub koleżanką, a obydwoje dostaniecie od razu po 10% rabatu.
  4. Kursy można łączyć, np. Ty możesz uczyć się angielskiego, a koleżanka włoskiego.
  5. Rabat przysługuje tak długo, jak długo obie osoby uczęszczają na wybrany w danym roku kurs. Jeśli osoba Polecana zrezygnuje z udziału w kursie, rabat przestaje przysługiwać osobie Polecającej od raty za kurs następującej po ostatnim miesiącu, w którym do Szkoły uczęszczała osoba Polecana.
  6. W przypadku Studentów korzystających z promocji “-10% dla Studentów”, program partnerski ma zastosowanie przy poleceniu dwóch lub więcej osób.