26 lat doświadczenia

O nas

Nasze kursy języka angielskiego i włoskiego, zarówno grupowe, jak i indywidualne przeznaczone są dla firm i instytucji zainteresowanych podnoszeniem kompetencji językowych swoich pracowników.

Nauczaniem języków zajmujemy się już od 26 lat, specjalizujemy się w kursach i szkoleniach językowych dla osób dorosłych na wszystkich poziomach nauczania. Doskonale rozumiemy potrzeby językowe naszych kursantów, gdzie najważniejsza jest praktyczna umiejętność posługiwania się językiem, zarówno w kontaktach z klientami, jak i życiu codziennym.

Anna Parzysz
język angielski

Magister filologii angielskiej
Akredytowany egzaminator TOEIC. Była Head of English Studies w City College of Management and IT w Dublinie, w Irlandii. Wieloletni lektor najlepszych szkół językowych w Poznaniu. W każdej wolnej chwili planuje kolejne podróże, najchętniej do Dublina lub na Kretę.

Eliza Swoboda
język włoski

Magister filologii włoskiej. Egzaminator TELC. Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Ekonomicznych w Poznaniu i w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (coaching, zarządzanie, pedagogika). Wieloletni lektor najlepszych szkół językowych w Poznaniu. Tłumacz języka włoskiego. Kocha kulturę włoską, kino, malarstwo i żeglarstwo.

Zapraszamy na nasze kursy!

Jeżeli chcesz się rozwijać, chcesz żeby świat stał dla Ciebie otworem, a języki obce nie miały tajemnic, zapisz się na kurs już dziś!